Výhody registrace na Coffee planet:

Zaregistrujte se a sbírejte za své nákupy věrnostní body

U produktů vidíte, kolik věrnostních bodů za nákup získáte. Nasbírané body si pak sami proměníte ve slevové poukazy, za které můžete průběžně nakupovat jakoukoli kávu nad 300 Kč bez DPH na Coffee-Planet.cz nebo zboží v sekci Extra zboží. Platnost věrnostních bodů je 366 dní od získání.

Slevové poukazy nelze uplatnit na zboží v kategorii Čisticí prostředky a Akce.

 

Uložte si více doručovacích adres a libovolně mezi nimi vybírejte

Kávu umíme doručit doslova kamkoliv. Chcete si nechat poslat kávu domů, do práce nebo k sestře? Vyřizujete objednávku pro rodiče? Zadejte kolik adres chcete a při každé objednávce si vyberte tu, která se vám aktuálně, jako fakturační a dodací, nejvíce hodí.

 

Spojte své objednávky a ušetřete za dopravu

Objednáváte si kávu do práce? Objednejte rovnou i pro sebe, pro kolegy nebo známé.

Vaše objednávky vyfakturujeme zvlášť, ale pošleme je jako jeden balík za jednu cenu dopravy.

 

Získávejte pravidelné informace o novinkách a akcích

Zaregistrované zákazníky citlivě informujeme o novinkách v sortimentu, slevách nebo jiných akcích. Nemusíte se obávat zahlcení své e-mailové schránky. Newslettery posíláme jednou za čtrnáct dní. Nebudou-li pro vás naše zprávy zajímavé, z odebírání se můžete kdykoli jednoduše odhlásit.

 

Další výhody nákupu na Coffee-Planet.cz

 

Vybírejte z širokého sortimentu

Nabízíme vám nejen rozmanitý výběr značek kávy, ale také různé druhy. Můžete tak vybírat ze zrnkové i mleté kávy, kávy bez kofeinu, kávy v kapslích nebo kávy v tzv. ESE podech.

 

Inspirujte se nejprodávanějšími produkty

Nevíte si rady s výběrem vhodné kávy? Podívejte se, co ostatní zákazníci objednávají nejvíce. Oblíbené druhy kávy najdete v sekci Nejprodávanější zboží.

 

Přizpůsobte si e-shop svým potřebám

Usnadněte si způsob výběru kávy. Vyberte si možnost zobrazování nabídky káv jako klasický seznam nebo jako ikony. Zvolte si dle libosti počet zobrazených produktů na stránku i způsob jejich řazení.

 

Zboží bylo přidáno na seznam přání
Produkt přidán k porovnání.