Zboží značky KÁVOVARY JURA

Kávovary Jura - O značce

výrobce: JURA

Společnost Jura, založena ve švýcarském městě Niederbuchsiten, působí na trhu již od roku 1931. Dnes je tato značka celosvětově proslulá jako špičkový výrobce automatických kávovarů pro domácnost i profesionální využití. Tato skutečnost vyplývá nejen ze strany spokojených zákazníků, ale také z mnoha ocenění, které Jura během svého působení na trhu získala.

Mezi základní hodnoty značky JURA patří inovace, přesnost, kvalita, spolehlivost, udržitelnost a servis. Tato švýcarská firma se zaměřuje výhradně na výrobu prémiových plně automatických kávovarů a řadí se tak mezi jedinečné světové značky na trhu s vynikající odbornou pověstí. Plně automatické kávovary značky JURA se vyznačují nejlepšími kávovými výrobky, jednoduchým ovládáním a vynikajícím designovým provedením.


Nejprodávanější kávovary


Na vývoji plně automatických kávovarů značky JURA se systematicky podílí 70 konstruktérů, jejichž cílem jsou dokonalé kávové výrobky připravované jediným stisknutím tlačítka, a to vždy z čerstvě umleté kávy a čerstvě extrahované. Milníkem ve vývoji těchto zařízení je nedávno vytvořený, revoluční funkce proces pulzní extrakce (P.E.P.®) pro mimořádné a plné kávové aroma i u tzv. krátkých kávových specialit.

Švýcarský design a architektura mají po celém světě vynikající pověst. Společnost JURA spojuje výrazné, čisté rysy s kvalitními materiály, při výrobě se zaměřuje pouze na nejvyšší přesnost a nekompromisní kvalitu lidské práce, aby vytvořila objekty interiérového designu, jejichž síla, přítomnost a autentičnost vyvolávají v jejich majiteli po řadu let velkou hrdost. Přístroj JURA je příjemný i na dotyk, vzbuzuje pocit očekávání.

Značka JURA má dlouhodobou tradici ekologické šetrnosti a úsporného hospodaření se zdroji a energiemi. Plně automatické kávovary JURA jsou však také charakteristické svou trvanlivostí a dlouhodobou životností. Je možné je opravovat i po mnoha letech používání.


Kávovary

Kávovary Jura Brno

Plně automatické kávovary Jura se vyznačují snadným ovládáním, intuitivní technologií a elegantním designem. Jsou to však především výborní společníci pro přípravu oblbíbeného šálku lahodné kávy.

Příslušenství

Kávovary Jura Brno - příslušenství

Jura nabízí řadu kvalitních doplňků pro dokonalý požitek z kávy - ať už je to šlehač mléčné pěny, chladnička na mléko, ohřívač šálků, desingový porcelán nebo například konektor na připojení přes Bluetooth.

Čištění

Kávovary Jura Brno - čištění

S originálními výrobky Jura pro péči o kávovary lze zajistit dlouhodobě udržitelnou chuť kávy a udržet kávovar v co nejlepším stavu. Vybírat lze z vodních filtrů, čistících prostředků pro kávové cesty, odvápňovacích prostředků a čističů kapučinátoru.

Zboží bylo přidáno na seznam přání
Produkt přidán k porovnání.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací.