Zboží značky KÁVOVARY JURA

Kávovary Jura - O značce

Kávovary Jura Brno

Společnost Jura, založena ve švýcarském městě Niederbuchsiten, působí na trhu již od roku 1931. Dnes je tato značka celosvětově proslulá jako špičkový výrobce automatických kávovarů pro domácnost i profesionální využití. Tato skutečnost vyplývá nejen ze strany spokojených zákazníků, ale také z mnoha ocenění, které Jura během svého působení na trhu získala.

Mezi základní hodnoty značky JURA patří inovace, přesnost, kvalita, spolehlivost, udržitelnost a servis. Tato švýcarská firma se zaměřuje výhradně na výrobu prémiových plně automatických kávovarů a řadí se tak mezi jedinečné světové značky na trhu s vynikající odbornou pověstí. Plně automatické kávovary značky JURA se vyznačují nejlepšími kávovými výrobky, jednoduchým ovládáním a vynikajícím designovým provedením.


Nejprodávanější kávovary


Na vývoji plně automatických kávovarů značky JURA se systematicky podílí 70 konstruktérů, jejichž cílem jsou dokonalé kávové výrobky připravované jediným stisknutím tlačítka, a to vždy z čerstvě umleté kávy a čerstvě extrahované. Milníkem ve vývoji těchto zařízení je nedávno vytvořený, revoluční funkce proces pulzní extrakce (P.E.P.®) pro mimořádné a plné kávové aroma i u tzv. krátkých kávových specialit.

Švýcarský design a architektura mají po celém světě vynikající pověst. Společnost JURA spojuje výrazné, čisté rysy s kvalitními materiály, při výrobě se zaměřuje pouze na nejvyšší přesnost a nekompromisní kvalitu lidské práce, aby vytvořila objekty interiérového designu, jejichž síla, přítomnost a autentičnost vyvolávají v jejich majiteli po řadu let velkou hrdost. Přístroj JURA je příjemný i na dotyk, vzbuzuje pocit očekávání.

Značka JURA má dlouhodobou tradici ekologické šetrnosti a úsporného hospodaření se zdroji a energiemi. Plně automatické kávovary JURA jsou však také charakteristické svou trvanlivostí a dlouhodobou životností. Je možné je opravovat i po mnoha letech používání.


Kávovary

Kávovary Jura Brno

Plně automatické kávovary Jura se vyznačují snadným ovládáním, intuitivní technologií a elegantním designem. Jsou to však především výborní společníci pro přípravu oblbíbeného šálku lahodné kávy.

Příslušenství

Kávovary Jura Brno - příslušenství

Jura nabízí řadu kvalitních doplňků pro dokonalý požitek z kávy - ať už je to šlehač mléčné pěny, chladnička na mléko, ohřívač šálků, desingový porcelán nebo například konektor na připojení přes Bluetooth.

Čištění

Kávovary Jura Brno - čištění

S originálními výrobky Jura pro péči o kávovary lze zajistit dlouhodobě udržitelnou chuť kávy a udržet kávovar v co nejlepším stavu. Vybírat lze z vodních filtrů, čistících prostředků pro kávové cesty, odvápňovacích prostředků a čističů kapučinátoru.

Zboží bylo přidáno na seznam přání
Produkt přidán k porovnání.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací.