Zrnková káva Sarito Espresso 1 kg
Zrnková káva Sarito Espresso 1 kg

Zrnková káva Sarito Espresso 1 kg

7 Reviews
5146
606
Tax included

By buying this product you can collect up to 52 point points. Your cart will total 52 points that can be converted into a voucher of 10.

 
7 Reviews

Krémová
Sarito Espresso je pro mě jednoznačně nejlepší volbou. Připravuji si ji každé ráno ve svém plně automatickém kávovaru a výsledek je fantastický. Krémová textura, bohatá chuť s oříškovými tóny a jemná nasládlá vůně mě vždycky naladí na správnou vlnu
on

Průměr
Musím říct, že Sarito Espresso mě trochu zklamala. Přestože jsem ji připravoval ve svém plně automatickém kávovaru, chyběla mi ta výraznější chuť, o které se mluví. Byla spíše mdlá a neměla tolik oříškových tónů, jak jsem očekával. Možná je to ale kávovarem protože u kamaráda chutnala jinak
on

Opravdovu luxusní kafe
Výborný presso. Fakt doporučuji!
on

Do cappuccina je výborná
Vždycky, když si připravuji cappuccino s touto kávou, dostanu super výsledek. Krémový mléčný povrch, doplněný bohatou a plnou chutí s jemnými oříškovými tóny. Je to káva, která mě vždycky nakopne.
on

Krémová
Sarito Espresso je pro začátek dne ideál. V pákovém kávovaru si dělám to jedno u nejlepších espress, které jsem kdy ochutnala. Krémová konzistence, výrazná chuť s jemnou kyselinkou a dokonale vyvážená aroma čokolády mě prostě baví.
on

Je fajn
Připravuji si ji ve svém plně automatickém kávovaru a výsledek je vždy bezchybný.
on

Dle mého gusta
Sarito Espresso je pro mě spolehlivá a volba. V automatě jsem si připravil skvělé espresso s mírnou kyselinkou a jemnou čokoládovou dochutí. Vždycky si ji pochutnám a ocení její rovnováhu mezi chutí a aromatem.
on

You might also like

Customers who bought this product also bought:

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text