Zrnková káva Sarito Espresso 1 kg
Zrnková káva Sarito Espresso 1 kg
Zrnková káva Sarito Espresso 1 kg
Zrnková káva Sarito Espresso 1 kg

Zrnková káva Sarito Espresso 1 kg

7 Reviews
5146
Kč590
Tax included

By buying this product you can collect up to 52 point points. Your cart will total 52 points that can be converted into a voucher of Kč10.

 
7 Reviews

Krémová
Sarito Espresso je pro mě jednoznačně nejlepší volbou. Připravuji si ji každé ráno ve svém plně automatickém kávovaru a výsledek je fantastický. Krémová textura, bohatá chuť s oříškovými tóny a jemná nasládlá vůně mě vždycky naladí na správnou vlnu
By Kateřina P on 08/20/2023

Průměr
Musím říct, že Sarito Espresso mě trochu zklamala. Přestože jsem ji připravoval ve svém plně automatickém kávovaru, chyběla mi ta výraznější chuť, o které se mluví. Byla spíše mdlá a neměla tolik oříškových tónů, jak jsem očekával. Možná je to ale kávovarem protože u kamaráda chutnala jinak
By Jiří T on 08/18/2023

Opravdovu luxusní kafe
Výborný presso. Fakt doporučuji!
By Tomáš on 08/11/2023

Do cappuccina je výborná
Vždycky, když si připravuji cappuccino s touto kávou, dostanu super výsledek. Krémový mléčný povrch, doplněný bohatou a plnou chutí s jemnými oříškovými tóny. Je to káva, která mě vždycky nakopne.
By Dominik F on 07/22/2023

Krémová
Sarito Espresso je pro začátek dne ideál. V pákovém kávovaru si dělám to jedno u nejlepších espress, které jsem kdy ochutnala. Krémová konzistence, výrazná chuť s jemnou kyselinkou a dokonale vyvážená aroma čokolády mě prostě baví.
By Kateřina P on 07/10/2023

Je fajn
Připravuji si ji ve svém plně automatickém kávovaru a výsledek je vždy bezchybný.
By Lucie F on 06/21/2023

Dle mého gusta
Sarito Espresso je pro mě spolehlivá a volba. V automatě jsem si připravil skvělé espresso s mírnou kyselinkou a jemnou čokoládovou dochutí. Vždycky si ji pochutnám a ocení její rovnováhu mezi chutí a aromatem.
By Rosťa S on 03/30/2023

You might also like

Customers who bought this product also bought:

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text