Zrnková káva Morandini caffé Supercrema 1 kg Rozšířit

Zrnková káva Morandini caffé Supercrema 1 kg

MORANDINI CAFFÉ MORANDINI CAFFÉ

7044

Nový

50% Arabica a 50% Robusta

Více podrobností

515 Kč

vč. DPH

Zakoupením tohoto produktu získáte až 51 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 51 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 10 Kč.

Italská zrnková káva Morandini Caffé Supercrema je vyrobena ze směsi dvou kávových odrůd - výborné Arabicy a excelentní Robusty. Díky tomuto složení se káva vyznačuje intenzivním a plným aroma, jedinečnou cremou a delikátní jemně hořkou chutí. Směs Supercrema je vhodná především pro ty, kteří upřednostňují silnou chuť kávy.

Balení kávy: 1 kg
1 kg = cca 140 porcí

Napsat recenzi

Zrnková káva Morandini caffé Supercrema 1 kg

Zrnková káva Morandini caffé Supercrema 1 kg

Italská káva Morandini sahá svou historií až od konce šedesátých let. Zakladatel Romolo Morandini se díky kontaktům svého otce dostal do světa kávy a byl tímto světem naprosto okouzlen. Z tohoto důvodu se následně rozhodl, že profese v oblasti kávy bude jeho budoucností. V současné době pokračují v tradici děti Romola - Peter a Vigilio.

Pražírna Morandini má své sídlo v severní Itálii, ve městě Esine v provincii Brencia v Lombardii. Společnost si zakládá na využití nejmodernější technologie, efektivním pražení kávy, pečlivém výběru druhů kávy Robusta i Arabica ze střední a jižní Ameriky a celkově výborné kvalitě pražení i finálního produktu.
Souhlasím

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací.