Kávovar Melitta Barista TS Smart stříbrná Rozšířit

Kávovar Melitta Barista TS Smart stříbrná

MELITTA MELITTA

7532

Nový

Plně automatický kávovar s možností přípravy 21 kávových speciliat

Více podrobností

34 999 Kč

vč. DPH

Zakoupením tohoto produktu získáte až 3499 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 3499 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 700 Kč.

Melitta Barista TS Smart Stříbrná je plnoautomatický kávovar ve stříbrné barvě s černými doplňky, který vám usnadní přípravu kávy pro vás i vaše blízké. Kávovar je přitom opatřen praktickýnm TFT barevným displejem s vylepšeným Touch & Slide, který vám dovolí jednoduše a pohodlně nastavit a používat kávovar jemnými dotyky ovládacího panelu.

Kávovar nabízí možnost ovládání pomocí chytrého telefonu přes Bluetooth zařízení. Jednoduše si stáhnete aplikace Melitta Connect App a můžete plně spravovat nastavení kávovaru i profil Moje káva. V aplikaci naleznete i návody pro čištění a údržbu, ale i možnost úpravy vlastních kávových specialit - pořadí v jakém budou ingredience nalévány do šálku, množství kávy, našlehání mléka, horké vody a další kávové nastavení.

Kávové speciality jako je espresso, café créme, cappuccino, latte machiato, ale také teplé nebo našlehané mléko či horkou vodu lze připravit jedním dotykem. Mléčné speciality jsou připravovány z jedné výškově nastavitelné výpusti a vy tak nemusí přesouvat svůj šálek. Pomocí volby dvou šálků můžete navíc připravit dva šálky nesčetných kávových specialit s mlékem či bez mléka najednou.
Funkce uložených receptů vám navíc umožní vytvořit 17 dalších kávových specialit jako je například flat white, ristretto, americano, espresso doppio atd.

Kávovar navíc dodržuje standardy v souladu s originálními italskými recepty - pro latte macchiato je espresso připraveno hned po mléku a našlehaném mléku, pro cappuccino je espresso nalévání před šlehaným mlékem.

V balení kávovaru se nachází zásuvný systém na mléko s externí, a pro použití v myčce nádobí bezpečnou, nádobou na mléko, která se vejde do každé chladničky.

Kávovar vás automaticky upozorní v případě, že nastane potřeba vyčištění či odvápnění. Čistící programy mohou být následně spuštěny pomocí menu. Spařovací jednotka lze vyjmout a vyčistit i vnitřek přístroje. Kávovar také umožňuje rychlé a hygienické čištění částí, které přišly do kontaktu s mlékem, pomocí horké vody a páry.

Kávovar disponuje jednoduchým ovládáním, tichým mlýnkem, a nabízí vám možnost volby tlačítka "0 wattů" pro úsporu energie, kdy je kávovar odpojen od hlavní sítě, ale vaše osobní nastavení zůstává zachováno. Zároveň lze u kávovaru nastavit automatické vypínání.

Specifikace kávovaru:
- použití mleté kávy
- výpust horké vody
- 21 programovatelných specialit
- ocelové mlecí kameny
- nastavení objemu vody (25 - 220 ml)
- nastavitelná tvrdost vody
- nastavení teploty vody (3 stupně)
- nastavení hrubosti mletí (5 stupňů)
- nastavení síly kávy (5 stupňů)
- TFT barevný displej
- úspora energie - vypnutí
-výškově nastavitelná výpust (až 140 mm)

- zásobník na zrno: 2 x 135 g
- zásobník na vodu: 1,8 l
- hmotnost: 10,4 kg
- rozměry (v x š x h): 37,2 x 25,9 x 46,7 cm
- tlak čerpadla: 15 bar
- příkon: max. 1 450 W

Napsat recenzi

Kávovar Melitta Barista TS Smart stříbrná

Kávovar Melitta Barista TS Smart stříbrná

Souhlasím

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací.