Kávovar Melitta CI Touch černá Rozšířit

Kávovar Melitta CI Touch černá

MELITTA MELITTA

7530

Nový

Automatický kávovar s možností zapamatování nastavení až pro 4 osoby

Více podrobností

23 499 Kč

vč. DPH

Zakoupením tohoto produktu získáte až 2349 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 2349 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 470 Kč.

Melitta CI Touch Černá je automatický kávovar v černé barvě se stříbrnými doplňky, který vám usnadní přípravu kávy pro vás i vaše blízké.

Kávovar je pro snadné ovládání opatřen TFT barevným displejem a na jeden dotyk můžete připravit nespočet kávových specialit. Mezi přednastavené speciality patří espresso, café créme, cappuccino nebo latte macchiato, dále pak také teplé mléko nebo horká voda. Mléčné speciality jsou připravovány z jedné výpusti a vy tak nemusí přesouvat svůj šálek. Pomocí volby dvou šálků můžete navíc připravit dva šálky nesčetných kávových specialit s mlékem či bez mléka najednou.

Kávovar disponuje dvoukomorovou nádobou na zrna zvanou Bean Select, jenž vám v závislosti na receptu a osobní chuti umožňuje zvolit jemné zrno či silné aromatické zrno pro espresso. Aromasafe® víko a tónovaná nádoba také pomáhají udržovat chuť kávových zrn vždy čerstvou. A díky integrovanému zásobníku můžete používat i mletou kávu.

Nechce se Vám pokaždé nastavovat vlastní kávu? Kávovar CI Touch umožňuje uchování nastavení kávových specialit až pro 4 osoby.

Kávovar navíc dodržuje standardy v souladu s originálními italskými recepty - pro latte macchiato je espresso připraveno hned po mléku a našlehaném mléku, pro cappuccino je espresso nalévání před šlehaným mlékem.

V balení kávovaru se nachází zásuvný systém na mléko s externí, a pro použití v myčce nádobí bezpečnou, nádobou na mléko, která se vejde do každé chladničky.

Kávovar vás automaticky upozorní v případě, že nastane potřeba vyčištění či odvápnění. Čistící programy mohou být následně spuštěny pomocí menu. Spařovací jednotka lze vyjmout a vyčistit i vnitřek přístroje. Kávovar také umožňuje rychlé a hygienické čištění částí, které přišly do kontaktu s mlékem, pomocí horké vody a páry.

Kávovar disponuje jednoduchým ovládáním, tichým mlýnkem, a nabízí vám možnost volby tlačítka "0 wattů" pro úsporu energie, kdy je kávovar odpojen od hlavní sítě, ale vaše osobní nastavení zůstává zachováno. Zároveň lze u kávovaru nastavit automatické vypínání.

Specifikace kávovaru:
- použití mleté kávy
- ýpust horké vody
- 10 programovatelných specialit
- ocelové mlecí kameny
- nastavení objemu vody (25 - 220 ml)
-nastavitelná tvrdost vody
- nastavení teploty vody (3 stupně)
- nastavení hrubosti mletí (5 stupňů)
- nastavení síly kávy (4 stupně)
- TFT barevný displej
- úspora energie - vypnutí
- výškově nastavitelná výpust (až 140 mm)

- zásobník na zrno: 2 x 135 g
- zásobník na vodu: 1,8 l
- hmotnost: 8,7 kg
- rozměry (v x š x h): 34,0 x 25,5 x 47,0 cm
- tlak čerpadla: 15 bar
- příkon: max. 1 400 W

Napsat recenzi

Kávovar Melitta CI Touch černá

Kávovar Melitta CI Touch černá

Souhlasím

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací.