Kávovar Melitta CI Touch černá
Kávovar Melitta CI Touch černá
Kávovar Melitta CI Touch černá
Kávovar Melitta CI Touch černá
Kávovar Melitta CI Touch černá
Kávovar Melitta CI Touch černá

Kávovar Melitta CI Touch černá

7530
Na objednávku
23 499 Kč
S DPH

By buying this product you can collect up to 1942 point points. Your cart will total 1942 points that can be converted into a voucher of 388 Kč.

, dodání do 5 pracovních dnů.

Automatický kávovar s možností zapamatování nastavení až pro 4 osoby

Melitta CI Touch Černá je automatický kávovar v černé barvě se stříbrnými doplňky, který vám usnadní přípravu kávy pro vás i vaše blízké.

Kávovar je pro snadné ovládání opatřen TFT barevným displejem a na jeden dotyk můžete připravit nespočet kávových specialit. Mezi přednastavené speciality patří espresso, café créme, cappuccino nebo latte macchiato, dále pak také teplé mléko nebo horká voda. Mléčné speciality jsou připravovány z jedné výpusti a vy tak nemusí přesouvat svůj šálek. Pomocí volby dvou šálků můžete navíc připravit dva šálky nesčetných kávových specialit s mlékem či bez mléka najednou.

Kávovar disponuje dvoukomorovou nádobou na zrna zvanou Bean Select, jenž vám v závislosti na receptu a osobní chuti umožňuje zvolit jemné zrno či silné aromatické zrno pro espresso. Aromasafe® víko a tónovaná nádoba také pomáhají udržovat chuť kávových zrn vždy čerstvou. A díky integrovanému zásobníku můžete používat i mletou kávu.

Nechce se Vám pokaždé nastavovat vlastní kávu? Kávovar CI Touch umožňuje uchování nastavení kávových specialit až pro 4 osoby.

Kávovar navíc dodržuje standardy v souladu s originálními italskými recepty - pro latte macchiato je espresso připraveno hned po mléku a našlehaném mléku, pro cappuccino je espresso nalévání před šlehaným mlékem.

V balení kávovaru se nachází zásuvný systém na mléko s externí, a pro použití v myčce nádobí bezpečnou, nádobou na mléko, která se vejde do každé chladničky.

Kávovar vás automaticky upozorní v případě, že nastane potřeba vyčištění či odvápnění. Čistící programy mohou být následně spuštěny pomocí menu. Spařovací jednotka lze vyjmout a vyčistit i vnitřek přístroje. Kávovar také umožňuje rychlé a hygienické čištění částí, které přišly do kontaktu s mlékem, pomocí horké vody a páry.

Kávovar disponuje jednoduchým ovládáním, tichým mlýnkem, a nabízí vám možnost volby tlačítka "0 wattů" pro úsporu energie, kdy je kávovar odpojen od hlavní sítě, ale vaše osobní nastavení zůstává zachováno. Zároveň lze u kávovaru nastavit automatické vypínání.

Specifikace kávovaru:
- použití mleté kávy
- ýpust horké vody
- 10 programovatelných specialit
- ocelové mlecí kameny
- nastavení objemu vody (25 - 220 ml)
-nastavitelná tvrdost vody
- nastavení teploty vody (3 stupně)
- nastavení hrubosti mletí (5 stupňů)
- nastavení síly kávy (4 stupně)
- TFT barevný displej
- úspora energie - vypnutí
- výškově nastavitelná výpust (až 140 mm)

- zásobník na zrno: 2 x 135 g
- zásobník na vodu: 1,8 l
- hmotnost: 8,7 kg
- rozměry (v x š x h): 34,0 x 25,5 x 47,0 cm
- tlak čerpadla: 15 bar
- příkon: max. 1 400 W

Mohlo by vás také zajímat

Zboží bylo přidáno na seznam přání
Produkt přidán k porovnání.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací.