Kávovar Melitta Passione One Touch stříbrná Rozšířit

Kávovar Melitta Passione One Touch stříbrná

MELITTA MELITTA

7528

Nový

Automatický kávovar s mléčnými specialitami na jeden stisk

Více podrobností

20 799 Kč

vč. DPH

Zakoupením tohoto produktu získáte až 2079 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 2079 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 416 Kč.

Melitta Passione OT stříbrná je automatický kávovar ve stříbrné barvě s černými doplňky, který vám usnadní přípravu kávy pro vás i vaše blízké. Kávovar je pro snadné ovládání opatřen TFT barevným displejem.

U kávovaru si můžete navolit teplotu i sílu kávy, popřípadě ideální množství kávy ideální pro vaší velikost šálků. Navíc tento kávovar disponuje i funkcí Jeden dotyk, kdy si můžete připravit některou z přednastavených variací kávy, teplého nebo našlehaného mléka a horské vody - pouze jedním dotykem.

Díky produktovým tlačítkům můžete zvolit až čtyři klasické nápoje – espresso, café creme, cappuccino a latte macchiato pouhým stiskem jednoho tlačítka. Použitím Knihy receptur si můžete vytvořit až šest kávových specialit: ristretto, lungo, americano, espresso macchiato, café latte, café au lait.

Kávovar navíc dodržuje standardy v souladu s originálními italskými recepty - pro latte macchiato je espresso připraveno hned po mléku a našlehaném mléku, pro cappuccino je espresso nalévání před šlehaným mlékem.


Tryska kávovaru je výškově nastavitelná (až 135 mm) a lze tedy kávu připravovat do šálků a sklenic různých velikostí. S kávovarem navíc lze připravit dvě kávy současně.

Kávovar vás automaticky upozorní v případě, že nastane potřeba vyčištění či odvápnění. Čistící programy mohou být následně spuštěny pomocí menu. Spařovací jednotka lze vyjmout a vyčistit i vnitřek přístroje.

Kávovar disponuje jednoduchým ovládáním a nabízí vám možnost volby tlačítka "0 wattů" pro úsporu energie, kdy je kávovar odpojen od hlavní sítě, ale vaše osobní nastavení zůstává zachováno. Zároveň lze u kávovaru nastavit automatické vypínání.

Specifikace kávovaru:
- výpust horké vody
- 10 programovatelných specialit
- ocelové mlecí kameny
- nastavení objemu vody (25 - 220 ml)
- nastavitelná tvrdost vody
- nastavení teploty vody (3 stupně)
- nastavení hrubosti mletí
- nastavení síly kávy (5 stupňů)
- TFT barevný displej
- úspora energie - vypnutí
- výškově nastavitelná výpust (až 135 mm)

- zásobník na zrno: 125 g
- zásobník na vodu: 1,2 l
- hmotnost: 8,3 kg
-rozměry (v x š x h): 40,50 x 25,3 x 38,0 cm
- tlak čerpadla: 15 bar
- příkon: max. 1 450 W

Napsat recenzi

Kávovar Melitta Passione One Touch stříbrná

Kávovar Melitta Passione One Touch stříbrná

Souhlasím

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací.