Kávovar Melitta Solo & Milk stříbrná
Kávovar Melitta Solo & Milk stříbrná
Kávovar Melitta Solo & Milk stříbrná
Kávovar Melitta Solo & Milk stříbrná

Kávovar Melitta Solo & Milk stříbrná

7524
Na objednávku
12 999 Kč
S DPH

By buying this product you can collect up to 1074 point points. Your cart will total 1074 points that can be converted into a voucher of 215 Kč.

, dodání do 5 pracovních dnů.

Úzký kávovar s přípravou mléčné pěny

Kávovar Melitta Solo® & Milk stříbrná je automatický kávovar ve stříbrno-černé barvě, který se stane vaším plnohodnotným členem domácnosti. Díky svým malým rozměrům, 20 cm na šířku, se vejde do každé kuchyně i do menšího prostoru.

Kávovar disponuje jednoduchým ovládáním a nabízí vám možnost volby tlačítka "0 wattů" pro úsporu energie, kdy je kávovar odpojen od hlavní sítě, ale vaše osobní nastavení zůstává zachováno.

U kávovaru si můžete navolit teplotu i sílu kávy, popřípadě ideální množství kávy pro vaší velikost šálků. Díky výkonné parní trysce pak připravíte výbornou mléčnou pěnu nebo horké mléko. Při přípravě mléčných specialit jako je latte macchiato navíc oceníte i posuvnou kávovou výpust (až 135 mm na výšku). Po samotné přípravě pak trysku jednoduše sundáte a vyčistíte.

Kávovar vás automaticky upozorní v případě, že nastane potřeba vyčištění či odvápnění. Spařovací jednotka lze vyjmout a vyčistit i vnitřek přístroje.

Specifikace kávovaru:
- systém předspaření
- nastavení teploty vody (3 stupně)
- nastavení hrubosti mletí
- nastavení síly kávy
- panel s vestavěným LED displejem
- výškově nastavitelná výpust (až 135 mm)

- zásobník na zrno: 125 g
- zásobník na vodu: 1,2 l
- zásobník na odpad: cca 8 porcí
- hmotnost: 8 kg
- rozměry (v x š x h): 32,5 x 20 x 45,5 cm
- tlak čerpadla: 15 bar
- příkon: 1 400 W

Mohlo by vás také zajímat

Zboží bylo přidáno na seznam přání
Produkt přidán k porovnání.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací.