[row] [column col="4-12"]

Zrnková káva

Zobrazit produkty

Zrnková káva patří mezi nejprodávanější druhy kávy vůbec a to nejen proto, že jí můžete použít do jakéhokoli automatického kávovaru, ale pokud vlastníte mlýnek, můžete ji použít i pro ostatní kávovary. Nejčastěji se zrnková káva prodává v kilových baleních. Zde však najdete také druhy zrnkové kávy balené po 500 g nebo 250 g.

[/column] [column col="4-12"]

Mletá káva

Zobrazit produkty

Mletá káva je vhodná pro všechny, kteří mají doma pákový kávovar, překapávač, Moka press nebo French press, ale nemají mlýnek, na kterém by si kávu sami pomleli. Různé druhy přípravy kávy vyžadují různou hrubost mletí. Vybírejte tedy vždy pečlivě s ohledem na to, jakým způsobem kávu doma připravujete.

[/column] [column col="4-12"]

Káva v kapslích

Zobrazit produkty

Kávové kapsle jsou čím dál tím více populární. Káva je v kapsli uchována se svým typickým aroma a velmi snadno se používá. Oblíbené jsou kapsle také pro svou praktičnost, kdy vám odpadá větší čištění kávovaru. V našem obchodě nabízíme pouze kapsle obsahující kvalitní kávu bez přidaných filtrů, které by kávu uměle pěnily.

[/column] [/row] [row] [column col="4-12"]

Kapsle pro Nespresso

Zobrazit produkty

Konečně na trhu - kávové kapsle kompatibilní s oblíbenými kávovary Nespresso. Pokud vlastníte kapslový kávovar Nespresso, máte nyní možnost vybírat z širšího sortimentu. Kapsle Covim jsou balené každá zvlášť. Jedna krabička obsahuje 10 porcí. Na výběr jsou různé druhy včetně bezkofeinové kávy.

[/column] [column col="4-12"]

E.S.E pody

Zobrazit produkty

ESE pody, neboli Easy Serving Espresso, představují malé, vakuově balené, kulaté polštářky obsahující optimálně namletou a stlačenou kávu. Už z názvu je jasné, že tyto pody jsou primárně určeny pro přípravu espressa. Díky ESE podům si káva uchová své aroma a ušetří vám práci s mletím, dávkováním a stalčovaním.

[/column] [column col="4-12"]

Jednodruhová Arabica

Zobrazit produkty

V poslední době se stává stále větším trendem káva v menších baleních. Degustovat jednotlivé druhy a následně probírat své dojmy je stejně zábavné, jako posuzovat jednotlivé vzorky vína. Káva dokáže být rozmanitá, může překvapit, nadchnout nebo odradit. A nejčastěji se tímto způsobem nakupují právě jednodruhové arabiky.

[/column] [/row]

Souhlasím

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací.