Společnost Attacktrade spol. s r.o. byla založena v roce 2001 a v současné době sídlí v Modřicích. Nabízí služby v oblasti kávy, včetně samotného prodeje kávy, kávovárů, mlýnků nebo instatních směsí do nápojových automatů.  Společnost má výhradní zastoupení pro značky Covim Caffé, Sarito, Mami's Caffé, Handpresso, Mahlkönig, Cafflano, Morandini Caffé a sirupy Védrenne v rámci České republiky.

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Co bude hlavní náplň Tvojí práce?

- aktualizace a úprava obsahu e-shopu v jednoduchém redakčním systému
- správa provizního systému našich partnerů
- podpora zákazníků přes e-maily a telefon

Co Ti nabídneme my?

- práci na HPP
- pracovní dobu 7:30 - 16:00
- plat 20.000 - 22.000 Kč
- zázemí zavedené a stabilní společnosti
- mladý a přátelský kolektiv
- neomezená konzumace kávy
- osobní rozvoj
- možnost růstu
- baristický kurz zdarma

Co požadujeme?

- chuť do práce
- pozitivní vztah k práci na PC a moderním trendům
- kreativitu při řešení problémů
- středoškolské vzdělání s maturitou
- dobré komunikační schopnosti
- samostatnost a logické uvažování
- anglický jazyk na komunikační úrovni (alespoň v psaném projevu)
- znalost MS Office / Open Office

Životopis v českém jazyce s přiloženou fotografií pošli na capkova@attacktrade.cz

Těšíme se na Tebe!

Souhlasím