Jura filtr CLARIS PRO Smart Rozšířit

Jura filtr CLARIS PRO Smart

KÁVOVARY JURA KÁVOVARY JURA

5504

Nový

Filtr vody pro automatické kávovary Jura

Více podrobností

899 Kč

vč. DPH

Zakoupením tohoto produktu získáte až 89 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 89 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 18 Kč.

Důkladným čištěním a péčí o svůj kávovar prodlužujete jeho životnost a zároveň oddálíte nutnost návštěvy servisního střediska. Díky filtru Claris bude mít voda neutrální pH, je vždy přefiltrována pro každý šálek kávy zvlášť a kávovary tak zůstanou čisté, bez vodního kamene. Pokud je navíc filtr používán i měněn správně, není nutné další odvápňování.

Použití filtru je velmi snadné. Navíc díky moderní technologii RFID (Radio-frequency Identification) bude kávovar nepřetržitě komunkovat s filtrem (rozpozná jakmile bude filtr vložen, upozorní když dojde k vyčerpání kapacity filtru atd.)

Filtry Claris budou správně fungovat po dobu cca 2 měsíců (vždy v závislosti na tvrdosti vody) - musíte si pohlídat sami; nebo do protečení 50-ti litrů vody - kávovary Jura samy upozorní.

Balení filtru: 1 ks
Vhodný pro modely kávovarů: WE6, WE8, X6, X8, GIGA X8

Napsat recenzi

Jura filtr CLARIS PRO Smart

Jura filtr CLARIS PRO Smart

Souhlasím

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací.